Wybierz Język / Language Website:

Rusztowanie Śląsk

Kompleksowe rozwiązania
w zakresie rusztowań

TEL:+48 789 275 820

ul. Ostatnia 3
41-909 Bytom
woj. śląske

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • S1

Nasza Oferta

Firma Scaffolding Group Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi z zakresu rusztowań własnych oraz wynajętych. Zakres obsługi obejmuje montaż, demontaż oraz transport zamówionego rusztowania.

Scaffolding Group dysponuje zasobami rusztowań:

  • Modułowych (przemysłowych, Layher, Ulma, Peri)
  • elewacyjnych (rurowych, systemowych, ramowych)
  • estrad, zadaszeń,
  • konstrukcji rusztowań podwieszanych
  • tymczasowych konstrukcji schodowych, schodnie
  • najezdnych

Ponadto współpracujemy ze specjalistyczną firmą z dziedziny środków ochrony indywidualnej, Delta Plus. Prowadzimy dystrybucję asortymentu firmy Delta Plus oraz poszerzamy swoją działalność o świadczenie usług z zakresu montażu oraz kompleksowej obsługi linii życia przy pracach na wysokości.

Firma Delta Plus

Przez ponad 35 lat, Delta Plus rozwinęła, znormalizowane, produkuje i dystrybuuje całą gamę sprzętu ochrony osobistej. Jej pełny zakres PPE chroni pracowników od stóp do głów w miejscu pracy i spełnia potrzeby każdego użytkownika.

Dzięki swojemu doświadczeniu na rynku PPE, Delta Plus jest obecnie głównym graczem na świecie, wybranym ze względu na wiele wyspecjalizowanych dziedzin globalnej oferty i jej różnorodnych innowacyjnych i niedrogich produktów.

W celu zapewnienia jak najlepszej satysfakcji swoich klientów pod względem jakości i kosztów, Delta Plus gwarantuje jakość i kontrolę wytwarzania swoich produktów, zarówno we własnych fabrykach jak i partnerskich.

Dziś grupa DELTA PLUS obejmuje ponad 90 krajów z 24 spółek dystrybucyjnych i jego wielkiego działu eksportu, które pozostają blisko swoich klientów na całym świecie.

Delta0

Scaffolding Group sp. z o.o.
ul. Ostatnia 3,
41-909 Bytom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. +48 789 275 820