Wybierz Język / Language Website:

Rusztowanie Śląsk

Kompleksowe rozwiązania
w zakresie rusztowań

TEL:+48 789 275 820

ul. Ostatnia 3
41-909 Bytom
woj. śląske

  • S1

Scaffolding Group tworzą specjaliści, którzy przy ścisłej współpracy z naszymi Klientami wypracowują dynamiczne rozwiązania w zakresie montażu demontażu serwisu rusztowań. Poszukujemy przedsiębiorczych kandydatów, którzy wspólnie z nami chcieliby się rozwijać, umacniać pozycję firmy oraz budować jej markę.

MONTER RUSZTOWAŃ
Miejsce pracy: Teren Kraju

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż rusztowań zgodnie ze zleceniem.
  • Realizacja prac pomocniczych tj. transport elementów rusztowań.
  • Bieżąca współpraca z innymi zespołami zaangażowanymi w proces realizacji zlecenia.
  • Dbałość o wysoką jakość wykonanej pracy i dobry wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Uprawnienia montera rusztowań (posiadanie książeczki montera rusztowań wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego będzie dodatkowym atutem). Mile widziane dodatkowe uprawnienia „E” (eksploatacyjne w obrębie urządzeń elektroenergetycznych).
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe przy montażu rusztowań (min. 2 lata).
  • Znajomość branży rusztowań i przepisów prawa budowlanego będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę .
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szkolenia oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

*“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji procesu rekrutacji przez Scaffolding Group Sp. z.o.o z siedzibą w 41-909 bytom ul. Ostatnia 3 zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 929)”.

Scaffolding Group sp. z o.o.
ul. Ostatnia 3,

tel. kom. +48 789 275 820