Wybierz Język / Language Website:

Rusztowanie Śląsk

Kompleksowe rozwiązania
w zakresie rusztowań

TEL:+48 789 275 820

ul. Ostatnia 3
41-909 Bytom
woj. śląske

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • S1

Scaffolding Group - rusztowania dla wymagających

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem rusztowań własnych oraz powierzonych dla firm i klientów indywidualnych na terenie całego kraju. Zapewniamy również obsługę w zakresie prac montażowych, demontażowych oraz świadczymy transport zamówionych rusztowań. Postaw na naszą firmę, a przekonasz się, że nie istnieją konstrukcje, których realizacja jest niemożliwa.

Wynajem Rusztowań

Wynajem Rusztowań Śląsk

Wynajem rusztowań modułowych oraz elewacyjnych

Montaż i Demontaż

Montaż Rusztowań Śląsk

Zapewniamy profesjonalny montaż oraz demontaż wypożyczonego rusztowania

Transport

Transport Rusztowań Śląsk

Wynajęte rusztowania dostarczamy własnym transportem we wskazanie miejsce

Dlaczego my?

W ciągu całego okresu działalności naszej firmy zrealizowaliśmy ponad 500 konstrukcji od tych najprostszych po najbardziej nietypowe i skomplikowane. Naszymi klientami byli zarówno klienci indywidualni jak i duże przedsiębiorstwa budowlane.

Wybierając Scaffolding Group:

  • wiesz, że Twoi pracownicy są bezpieczni na wysokościach, ponieważ dysponujemy wyłącznie nowoczesnymi systemami rusztowań i szalunków pochodzącymi do wiodących producentów...
  • …a jeśli to zbyt mało, popatrz: niezawodność zapewniają Ci również odpowiednie certyfikaty naszych produktów oraz ich okresowe przeglądy techniczne,
  • A ponadto jako jedna z nielicznych firm w Polsce uzyskaliśmy certyfikowaną opinię Państwowej Inspekcji Pracy potwierdzającą wysoki poziom bezpieczeństwa naszych prac na wysokości!
  • zyskujesz gwarancję dokładnie zainstalowanych rusztowań dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze inżyniersko-technicznej,
  • masz pewność, że wszystkie prace zostaną przez nas wykonane terminowo – dzięki temu Ty nie stoisz w miejscu i ciągle zarabiasz,
  • nie martwisz się, że pracujesz z amatorami – w ciągu całego okresu naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 500 zleceń. Twoje będzie następne!
  • współpracujesz z firmą, która dba o swoich pracowników tak samo dobrze jak o klientów - świadczy o tym m.in. ukończony program poprawy warunków pracy „Budowa. Stop wypadkom!”

Jak sam możesz zauważyć, nasze rusztowania to same korzyści dla Ciebie. Przekonaj się i zacznij współpracę z nami już dziś!
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!


Wykwalifikowana Kadra Inżyniersko Techniczna

Wykfalifikowana Kadra

W naszej firmie pracuję wysoko wykwalifikowani pracownicy z uprawnieniami.

Nowoczesne Systemy Rusztowań

Wykfalifikowana Kadra

Wykorzystujemy niezawodne i nowoczesne systemy rusztowań.

Certyfikaty, Przeglądy, Bezpieczeństwo

Wykfalifikowana Kadra

Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i aktualne przeglądy techniczne.

Solidność i Terminowość Zlecanych Prac

Wykfalifikowana Kadra

Korzystając z usługa naszej firmy mogą mieć państwo pewność zachowania terminów.

Scaffolding Group sp. z o.o.
ul. Ostatnia 3,
41-909 Bytom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. +48 789 275 820